100. obletnica OŠ KOSTANJEVICA NA KRASU 🗓

Napovedano izpostavljeno

Spoštovani.

Praznovanje stote obletnice  podružnice v Kostanjevici bo

v četrtek, 6. 6. 2024, ob 17. uri, na šolskem dvorišču podružnice.

Navodila za parkiranje:

Parkirate lahko ob trgovini, ob cerkvi in ob zdravstvenem domu. Če se odločite za parkiranje pri gasilskem domu bodite previdni, da pustite prosto intervencijsko pot. Člani Civilne zaščite vas bodo pri parkiranju usmerjali. Cesta ob šoli bo zaprta.

Na šolskem dvorišču bodo stojnice, kjer boste lahko izbrali spominske izdelke, ki so jih izdelali učenci PŠ Kostanjevica na Krasu. Prostovoljne prispevke, ki jih bomo tu prejeli, bomo namenili za zunanjo mizo in stole ter šolski peskovnik.

Šolska vrata bodo odprta. Vabljeni ste, da si šolo ogledate tudi v notranjosti.

Veselimo se, da bomo skupaj praznovali.

Lepo vabljeni.

                                                vodstvo šole

Kostanjevica na Krasu, 4. 6. 2024

Dostopnost