Jedilnik

Jedilnik šola

JEDILNIK-SOLA-marec-1.-teden-OD

Pri kosilu imajo učenci na voljo kruh, kot napitek pa vodo in razredčen sadni sok brez dodanega sladkorja.

Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost v obratih javne prehrane. Alergeni so na jedilniku po Uredbi (EU) št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom označeni s številko poleg jedi. Tabela alergenov je priloga jedilniku.

Navedbe alergenov v jedilniku ne vključujejo navedb vseh alergenov v sledovih in možnih navzkrižnih kontaminacij.

Opombe

* – izbrana kakovost izdelka dobavitelja (IK)

– SŠSZ: shema šolskega sadja in zelenjave

Zaradi morebitnih odsotnosti zaposlenih v kuhinji ter težav z dobavo živil si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika.

Jedilnik zunanji

JEDILNIK-zunanji-marec-1.-teden

Pri kosilu je na voljo kruh, kot napitek pa vodo in razredčen sadni sok brez dodanega sladkorja.

Opombe

* – izbrana kakovost izdelka dobavitelja (IK)

OSNOVNA ŠOLA MIREN
Miren 140, 5291 Miren