Razredna Stopnja Miren

OSNOVNI PODATKI

Naslov šoleMiren 140 5291 Miren
V.D. ravnateljaTomaž Krivec
Telefon zbornice+386 5 77 72 470
Elektronska poštaos-miren@os-miren.si

Zaposleni

ime in priimekpoučuje; razrednikelektronski naslovdopoldanske pogovorne ure
Nejka Krpan1. razrednejka.krpan@os-miren.siponedeljek, 11.35–12.20 
Monika Mozetič RolihDruga učiteljica v 1. razredu, OPBmonika.mozetic-rolih@os-miren.sitorek, 11.35–12.20
Lučana Petrovčič2. razredlucana.petrovcic@os-miren.sičetrtek, 9.55–10.40
Barbara Šelj3. razred, kolesarski izpit v 5. rbarbara.selj@os-miren.sitorek, 9.55–10.40
Laura Čermelj4. razredlaura.cermelj@os-miren.sitorek, 11.35–12.20
Nina Pahor5. razrednina.pahor@os-miren.siponedeljek, 8.40–9.25
Minka MarkičGUM (4. in 5. razred), OPZminka.markic@os-miren.sitorek, 10.45 - 11.30
Tadeja ŠtokeljTJA (5. razred)tadeja.stokelj@os-miren.sipetek, 10.45–11.30
Dunja ZornTJA (4. razred)dunja.zorn@os-miren.sipetek, 7.50–8.35
Lara Počkar/ Lara PavlinTJA 2. in 3. razred, N1A 1. razredlara.pockar@os-miren.sipetek, 7.50–8.35
Darja ZavecOPB, LUM 3. rdarja.zavec@os-miren.sitorek, 11.35–12.20
Andreja LevstikOPB                 andreja.levstik@os-miren.sipo dogovoru
Katarina ČotarOPB , ISP                katarina.cotar@os-miren.sitorek, 11.35- –12.20 ali po dogovoru

sreda, 11.35–12.20
Nastja SlokarOPB, ISPnastja.slokar@os-miren.si
Helena PikulaNIP ITJ, OPBhelena.pikula@os-miren.siponedeljek, 11.35.–12.20
Borut VodopivecNIP ŠPOborut.vodopivec@os-miren.sitorek, 10.45 - 11.30
Urška Harej ČohaNIP UMETNOSTurska.harej-coha@os-miren.siponedeljek, 10.45 –11.30
Marija BožičOPBmarija.bozic@os-miren.sitorek, 9.30 –10.15

POPOLDANSKE POGOVORNE URE

Popoldanske pogovorne ure so za 1.–5. razred praviloma zadnji delovni torek v mesecu od 17.00 do 18.00.

OktoberNovemberDecemberJanuarFebruarMarecAprilMaj
4.8.8.10.14.7.4.9.

Šolski zvonec

1. ura7.50–8.35
2. ura8.40–9.25
Malica in rekreativni odmor9.25–9.55
3.ura9.55–10.40
4. ura10.45 – 11.30
5. ura11.35–12.20
6. ura12.25 –13.10
7. ura – PB13.10 –14.00
8. ura – PB14.00– 14.50
9.ura – PB14.50–15.40
Kosilo *12.25–13.30 razpored

Podaljšano bivanje

11.30–12.20kosilo in sprostitvene dejavnosti
12.20–13.10kosilo in sprostitvene dejavnosti
13.10–14.00samostojno učenje
14.00 – 14.50samostojno učenje in popoldanska malica
14.50 – 15.40ustvarjalno preživljanje prostega časa
15.40 – 16:00varstvo

Interesne dejavnosti

Ime interesne dejavnostiIme in priimek izvajalcaVključeni razrediPredviden dan in ura izvajanja ID
Bralna značkaNejka Krpan1.petek, 11.35–12.20
Bralna značkaLučana Petrovčič2.petek, 11.35–12.20
Bralna značkaBarbara Šelj3.ponedeljek, 12.25–13.10
Bralna značkaLaura Čermelj4.sreda, 12.25–13.10
Bralna značkaNina Pahor5.petek, 12.25–13.10
Angleška bralna značkaDunja Zorn4.po dogovoru, marec 2024
Angleška bralna značkaTadeja Štokelj5.po dogovoru, marec, april 2024
Cici zanke in ugankeLučana Petrovčič2.četrtek, 11.35–12.20
Eko bralna značkaBarbara Šelj3.ponedeljek, 12.25–13.10
Eko bralna značkaLaura Čermelj4.sreda, 12.25–13.10
Eko bralna značkaNina Pahor5.petek, 12.25–13.10
Otroški pevski zborMinka Markič2.–5.petek, 12.25. – 13.10 (2. in 3. razred), 13.10 – 14.00 (4. in 5. razred)
Kolesarski izpitNina Pahor5.torek, 12.25–13.10
Šahzunanji izvajalec1.– 5.po dogovoru
PohodništvoAndreja Levstik2.– 5.ena sobota v mesecu
ŠpanščinaKatarina Čotar4. in 5.četrtek, 15.45 – 16.30
Dostopnost