Predmetna Stopnja Miren

OSNOVNI PODATKI

Naslov šoleMiren 140 5291 Miren
RavnateljTomaž Krivec
Telefon zbornice+386 5 77 72 484
Elektronska poštaos-miren@os-miren.si

Zaposleni

Ime in priimekPoučuje; razrednik/  razredničarkaElektronski nasloviDopoldanske pogovorne ure
Marija BožičGOS 6. r., BIO 8. r in 9. r., DOP in DOD BIO 8. r, razredničarka 8. b, laborant, OPBmarija.bozic@os-miren.sitorek, 9.30–10.15
Nada PuhalićNAR 6. in 7. razred, KEM 8. in 9. razred, DOP KEM 8. r, DOD KEM 9. r, razredničarka 9. a, OHRnada.puhalic@os-miren.sisreda, 7.50 –8.35
Minka MarkičGUM, OPZ, MPZ, OIP GD 1, OIP GD 2minka.markic@os-miren.sitorek, 10.45 –11.30
Helena PikulaOIP II 1, OIP II 2, NIP ITAhelena.pikula@os-miren.siponedeljek, 11.35–12.20
Bogomir NemecZGO, DKE, DOP in DOD 9.rbogomir.nemec@os-miren.sitorek, 11.35 –12.20
Tina Mavrič MAT 6. in 9. r, razredničarka 9 B, DOP in DOD 6. rtina.mavric@os-miren.siponedeljek, 9.30–10.15
Blaž UršičTIT 7. in 8. r, FIZ,  OIP AZV, OIP ET OIP OGL,  DOP FIZ 9. r., laborant, razrednik 8. a blaz.ursic@os-miren.sisreda, 9.30 –10.15
Vanesa VodovnikSLJ 6. in 8. razred, razredničarka 6. b, DOD 6. r.vanesa.vodovnik@os-miren.sipetek, 8.40 –9.25
Marta PavlinSLJ 7. ISP 7. r. , DOD 7. r.marta.pavlin@os-miren.siponedeljek, 9.30– 10.15
Teja VolkSLJ 9. razredteja.volk@os-miren.sisreda, 10.45 - 11.30
Gregor SpačalMAT 7. in 8. razred, OIP UBE, DOP 7. r., ISP 8. r.; razrednik 7. bgregor.spacal@os-miren.sitorek, 10.45 –11.30
Urška Harej ČohaLUM, TIT 6.r, OIP LS1, OIP LS2, OIP LS3, razredničarka 6. aurska.harej-coha@os-miren.siponedeljek, 10.45 -11:30
Tadeja ŠtokeljTJA 7. in 9. razred, DOP in DOD 7. r, ISP 9.r, razredničarka 7. atadeja.stokelj@os-miren.siponedeljek, 11.35 – 12.20
Dunja ZornTJA 6. in 8. razred, DOP 6.r, ISP 8. r.dunja.zorn@os-miren.sipetek, 7.50–8.35
Egon Wanek PershlŠPO, OIP N, plavalni tečaj egon.wanek@os-miren.sitorek, 8.40 – 9.25
Borut VodopivecŠPO, OIP ŠZZ 1, OIP ŠZZ 2, OIP ŠZZ 3, NIP Šport 1, NIP Šport 2, projekt: šport, ID Odbojka 1borut.vodopivec@os-miren.sitorek, 10.45 – 11.15
Maja Piuzi GEOmaja.piuzi1@os-miren.sičetrtek, 8.40 - 9.25

POPOLDANSKE POGOVORNE URE

Popoldanske pogovorne ure so za 6.–9. razred praviloma zadnji delovni torek v mesecu od 17.00 do 18.00.

OktoberNovemberDecemberJanuarFebruarMarecAprilMaj
4.8.8.10.14.7.4.9.

Šolski zvonec

Miren 6.– 9. razred
1. ura7.50–8.35
2. ura8.40–9.25
3. ura  9.30–10.15
Malica in rekreativni odmor  10.15 –10.45
4. ura10.45 –11.30
5. ura11.35 –12.20
6. ura12.25 –13.10
Kosilo12.45 –13.30 razpored
7. ura13.40 –14.25
8. ura14.25 –15.10

Interesne dejavnosti

Ime interesne dejavnostiIme in priimek izvajalcaVključeni razrediPredviden dan in ura izvajanja
MPZMinka  Markič6.–9.ponedeljek in torek, 6. šolska ura
Angleška  bralna značkaDunja Zorn Tadeja Štokelj6. in 8. 7. in 9.dan in ura izvajanja po dogovoru
NogometEgon  Wanek6.–9.petek, 6. šolska ura
KošarkaEgon Wanek6. –9.ponedeljek, 6. šolska ura
Odbojka 1 in Odbojka 2Borut Vodopivec6.–9.torek in sreda, 6. šolska ura
Gledališki krožekVanesa Vodovnik6. – 9.po dogovoru
Bralna značkaVanesa Vodovnik, Teja Volk/Marta Pavlin6. in 8. 7. in 9.po dogovoru
Priprave na Cankarjevo tekmovanjeVanesa Vodovnik, Teja Volk/Marta Pavlin7.– 9.po dogovoru
PohodništvoAndreja Levstik6.–9.ena sobota mesečno
Prostovoljstvomag. Primož Hvala Kamenšček7. – 9.tri delovne akcije v popoldanskem času ali za vikend
Preživetje v naravimag. Primož Hvala Kamenšček8. – 9.trije vikendi med šolskim letom (nadstandardna dejavnost)
Novoletni bazarvsi zaposleni1.– 9.novoletna prireditev in bazar, vse enote OŠ skupaj z lokalno skupnostjo
Dostopnost