PRVI ŠOLSKI DAN NA PODRUŽNIČNI OSNOVNI ŠOLI BILJE

16 nadobudnih in pogumnih prvošolčkov je 1. septembra prestopilo prag Podružnične osnovne šole Bilje. Na šolsko igrišče jih je pospremila razredničarka Mateja Pirc, bučna koračnica naših učencev ter vesela glasba, ki jo je na harmoniko igral Timotej Lukežič. Prvošolcem so učenci naše šole pripravili pravo nebesno gledališko poslastico, s plesom in petjem.

Vse prisotne je pozdravila in nagovorila tudi vodja naše šole ga. Nadja Ipavec Fabjan, v.d. ravnatelja OŠ Miren g. Tomaž Krivec in župan občine Miren – Kostanjevica g. Mauricij Humar.

Za zaključek so prvošolci korajžno preskočili čarobna vrata, si nadeli rumeno rutko ter vstopili na naš šolski avtobus. Z njim so se odpeljali v našo šolsko galaksijo, kjer bodo postali naše nadobudne zvezdice.

Zapisala: učiteljica Mateja Pirc

Dostopnost