Likovni natečaj v okviru Pedagoška akcije Zveze delovnih invalidov Slovenije

Učenci in učiteljice razredne stopnje Miren smo se tudi letos odzvali in sodelovali v Pedagoški akciji Zveze delovnih invalidov Slovenije. V okviru razpisanega likovnega natečaja smo ustvarjali na temo »Invalidi in letni časi«. Komisija je med prispelimi likovnimi izdelki iz vse Slovenije za objavo v njihovem zborniku izbrala tudi dela naših učencev, in sicer Dominika Batističa iz 2. razreda, ki je ustvarjal pod mentorstvom učiteljice Lučane Petrovčič ter Monike Batistič in Mare Nemec iz 4. razreda, ki sta ustvarjali pod mentorstvom učiteljice Laure Čermelj. Učenci so prejeli izvod Zbornika izbranih prispevkov ZDIS, zahvalo za sodelovanje in knjižno nagrado. Učencem iskreno čestitamo.

Zapisala: Lučana Petrovčič

Dostopnost