ČUDOVITE MAJICE V OKVIRU PROJEKTA VARNO S SONCEM

V okviru projekta Varno s soncem smo drugošolci ponovili, kar smo se naučili že lani, še vedno pa na to pogosto pozabljamo. Spregovorili smo o škodljivih posledicah delovanja sončnih žarkov in ukrepih, s katerimi lahko te posledice zmanjšamo oz. preprečimo. Izdelali smo skupen plakat v povezavi s samozaščito pred sončnimi žarki. Podjetje AL – SA unikatni izdelki iz Rogaške Slatine je poskrbelo za donacijo majic in tisk naše skupne slike. Bele majice s potiskom bomo ponosno nosili in na samozaščito pred škodljivostjo sončnih žarkov tako opozarjali tudi druge.

Iskrena hvala podjetju AL – SA unikatni izdelki za sodelovanje in podporo. Drugošolcem so z majicami še polepšali uspešen zaključek šolskega leta.

                                                 Zapisali: Lučana Petrovčič in Nastja Slokar

Dostopnost