POKLEPETALI SMO IN SE ZABAVALI V ITALIJANSKEM JEZIKU

Za nami sta dve uri prijetnega druženja četrto in osmošolcev. Na vabilo starejših učencev so se nam pri uri italijanskega jezika pridružili naši mlajši učenci. Z radovednostjo so vstopili v razred in z začetka tiho opazovali. Smeh in razposajenost sta kaj hitro napolnila učilnico, saj smo že sedeli v krogu in se predstavili en drugemu v italijanskem jeziku. Ker je tekmovalnost del vseh nas, so se pomerili v znanju jezika z uporabo šolskih tablic preko aplikacije Kahoot. Učenci so v parih tekmovali na področju znanja skupih tematskih sklopov kot so poznavanje živali, sadja, zelenjave, oblačil. Prav vsi so se odlično odrezali. Uro smo zaključili z igranjem pantomime. Nasmejani in v upanju, da se v naslednjem šolskem letu zopet srečamo, smo zapustili učilnico.

Zapisala: Helena Pikula

Dostopnost