SREBRNO PRIZNANJE NA LIKOVNEM IN FOTOGRAFSKEM NATEČAJU VZOREC

OŠ A. T. Linharta Radovljica je v šolskem letu 2023/2024 razpisala mednarodni likovni in fotografski natečaj/tekmovanje ”VZOREC”. Na mednarodnem natečaju/tekmovanju so sodelovali učenci in mentorji iz sedmih držav: Slovenije, Bosne in Hercegovine, Slovaške, Srbije, Črne gore, Filipinov in Poljske. Med številnimi prispelimi deli je komisija izbrala najboljša dela po posameznih starostnih skupinah in podelila zlata, srebrna in bronasta priznanja. Za doseženo 2. mesto v kategoriji 5 do 8 let je srebrno priznanje prejela drugošolka TIA VOLK, ki je ustvarjala pod mentorstvom učiteljice Lučane Petrovčič. Tii iskreno čestitamo!

                                                                         Zapisala: Lučana Petrovčič

Dostopnost