PLAVALNI TEČAJ

Učenci tretjih razredov OŠ Miren s podružnicama so imeli prejšnji teden, od ponedeljka 9. 10. do petka 13. 10. 2023, plavalni tečaj v notranjem bazenu v Novi Gorici. Vsi učenci so v plavanju napredovali in osvojili različne morske konjičke in delfinčke.

Učenec Tobias je z naslednjim opisom opisal plavalni dan:

»Prejšnji teden smo imeli plavalni tečaj v Novi Gorici. V Bilje nas je prišel iskati avtobus. Odpeljal nas je v Novo Gorico. V garderobah smo se preoblekli in odšli ob bazen. Tam smo se ogreli in se stuširali. Nato smo šli v bazen in imeli nekaj proste igre. Razdelili smo se v skupine. Učili smo se različne tehnike plavanja. Vmes smo imeli malico. Ko smo pojedli, smo šli nazaj v bazen. Ko smo končali, smo šli v garderobe in počakali avtobus. Jaz sem se naučil plavati žabico. Bilo mi je zelo zelo všeč.«

Zapisala: Tjaša Močnik

Dostopnost